Movies
Ratings
145
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Gone with the WindRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Come Rain, Come ShineRated ★ 4.0
My Life Without MeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
This Charming GirlRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 2.5
Toto the HeroRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.5