Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Name of the RoseRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 1.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0