Series
Ratings
213
To. JennyRated ★ 5.0- Higashino Keigo TegamiRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
Crimson MoonRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 5.0
The Third CharmRated ★ 1.5
Chief KimRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Cat's PleasesRated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 1.0
True BloodRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5