Titles you rated
Throne of BloodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 2.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
VertigoRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 2.0
UgetsuRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
SonatineRated ★ 2.5
ChallengersRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Tokyo StoryRated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
HimikoRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0