Series
Ratings
79
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
BridgertonRated ★ 3.5
Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5