Titles you rated
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 4.0
Super Daddy YeolRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 2.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
D-DayRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 3.5