Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0