Movies
Ratings
97
Perfect DaysRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
DuneRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.0