Movies
Ratings
399
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
No Time to DieRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 2.5
Late AutumnRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Maquia: When the Promised Flower BloomsRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5