Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
ArrowRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5