Titles you rated
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
When Will Ayumu Make His Move?Rated ★ 3.0
Blue BoxRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.0
EviliveRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 3.5
American PrimevalRated ★ 3.5
InsiderRated ★ 2.0
Motel CaliforniaRated ★ 0.5