Series
Ratings
12
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0