Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
EXO Next DoorRated ★ 1.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0