Series
Ratings
21
How to Keep a MummyRated ★ 5.0- Looking For Trouble Season 2 : ParadiseRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.5
Saga of Tanya the EvilRated ★ 4.5- Royal HighnessRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.5
Orphan BlackRated ★ 3.0