Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0