Titles you rated
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Community Season 1Rated ★ 3.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 2.0
We Bare BearsRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 2.0
ERASEDRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0