Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 1.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0