Titles you rated
- EXchange Season 4Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Divorced Singles Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- EXchange Season 3Rated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5
Ranking of KingsRated ★ 4.5