Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
GoosebumpsRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 2.5
UnbowedRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
HulkRated ★ 3.0