Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
VenomRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 2.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5