Series
Ratings
331
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Noonas Over FlowersRated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.0
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 2Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0