Series
Ratings
19
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0