Movies
Ratings
183
My Sassy GirlRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Piranha 3DRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 1.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0