Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
InnocenceRated ★ 2.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Hunter KillerRated ★ 3.0