Titles you rated
SignalRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5- The PeakRated ★ 5.0
Strike LoveRated ★ 1.5- Eyes of DawnRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 3.5
Spring WaltzRated ★ 1.5
Don't Worry, It's a GhostRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 4.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 4.0
ResurrectionRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 5.0
- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.0