Titles you rated
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 3.0
Pure in HeartRated ★ 3.0- PubertyRated ★ 3.0
Likeable or NotRated ★ 3.0- Hello, God!Rated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5