Movies
Ratings
567
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
The SmurfsRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Coco Before ChanelRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 1.0
Black HouseRated ★ 3.0