Movies
Ratings
1006
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
The ExperimentRated ★ 4.0
The Last CastleRated ★ 4.0
FelonRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Resurrecting the ChampRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 4.0
A Man ApartRated ★ 4.0- Battle Royale 3DRated ★ 4.0
Killing Them SoftlyRated ★ 4.0
The Black DahliaRated ★ 4.0
Street KingsRated ★ 4.0
Mr. BrooksRated ★ 5.0