Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 0.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
AkiraRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.0
Private LifeRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 2.5
PoisonRated ★ 2.5
The Rat CatcherRated ★ 1.5
The SwanRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
No BearsRated ★ 0.5
Red RoomsRated ★ 3.5
22 JulyRated ★ 3.0
SignsRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0