Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Running TurtleRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
Waltz with BashirRated ★ 4.0
The AngelRated ★ 3.5