Movies
Ratings
72
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0