Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 5.0
True GritRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0