Movies
Ratings
656
F1: The MovieRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
CasinoRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 1.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Pain & GainRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.0
LegendRated ★ 4.0