Titles you rated
Gangs of London Season 1Rated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0