Movies
Ratings
460
Northern Limit LineRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The TreacherousRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0