Titles you rated
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Murder in the FirstRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0