Titles you rated
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 0.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
SwiriRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0