Titles you rated
DerangedRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.0