Titles you rated
Real SteelRated ★ 2.0
The ClassicRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5
My BrotherRated ★ 2.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
SerendipityRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0