Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 2.5
ElioRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5