Titles you rated
The InternRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Jackie BrownRated ★ 3.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
A Dangerous MethodRated ★ 3.0
ShameRated ★ 4.0
FrankRated ★ 5.0
FlightRated ★ 3.0
MudRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
CarolRated ★ 4.5
A Most Wanted ManRated ★ 4.5
MelancholiaRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 5.0
BoyhoodRated ★ 5.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.5
Self/lessRated ★ 3.0