Movies
Ratings
71
Barefoot GibongRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0