Movies
Ratings
20
The ChaserRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
1408Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
Love On-AirRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0