Titles you rated
GoblinRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0