Titles you rated
The MartianRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.0
ContactRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0