Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
The CroodsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Heart Is 2Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0