Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0