Titles you rated
Batman BeginsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0