Series
Ratings
93
The World of the MarriedRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.5
Running ManRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 4.5
Kang's KitchenRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0