Titles you rated
17 AgainRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
DolittleRated ★ 0.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5